Hallitus

Puheenjohtaja, kunniakierrospäällikkö, talous ja hallinto: Kalle Husso

kalle.husso@esliikunta.fi

0503219803

SUL:n liittovaltuutettu


Varapuheenjohtaja : Kirsi Olkkonen

Koljolantie 411, 52510 Hietanen

kirsi.olkkonen@outlook.com

040-8343826


Kilpailupäällikkö, tilastosihteeri Juha Kauppinen

Kaukaantie 1 C 23, 57100 Savonlinna

jussikaup@gmail.com

050-366 6549


Jäsen: Janne Backman

Puhurinpolku 6 as 4, 50100 Mikkeli

janne.backman@hotmail.fi

0500-720720


Jäsen: Sanna Eromäki

sanna.eromaki@mikkeli.fi

0505456149


Jäsen: Juha Putkonen

juha.putkonen@mpy.fi

0440190280


Jäsen: Tiina Pesonen

marjokangas@hotmail.fi

040-4108189


Muut osoitetiedot:

 

Piirileirivastaava, Hesekisa-vastaava: Joni Jäntti

050-5438493

jonijantti@hotmail.com



 

Tuomarikouluttaja Markku Aho

Punatulkunkatu 18, 50190 Mikkeli

0400-557129

markku.aho@d-unit.net


 

Aluepäällikkö: Ilpo Koponen

ilpo.koponen@sul.fi

0504145085